Skip to main content

Film o powięzi – stworzony dla pacjentów i wszystkich ciekawych ludzi. Zachęcamy Cię do obejrzenia tego filmu, o tej niesamowitej tkance. Jest to produkcja przedstawiająca najnowsze wyniki międzynarodowych badań oraz wyjaśnień i eksperymentów.

W filmie pokazany jest jaki wpływ na powięź ma między innymi siedzenie, braku ruchu, przeciążenia mechaniczne i chemiczne, pozycje statyczne oraz stres. Wszystkie te czynniki powodują sklejenia i zmiany struktury powięzi. Staje się ona sztywniejsza, traci elastyczność co powoduje później domino kompensacji i przeciążeń w naszym ciele.

Z filmu dowiesz się też co robić aby do tego nie doprowadzić albo przynajmniej jak ograniczać te negatywne skutki. Dowiesz się także, że stres powoduje w powięzi to samo co duże mechaniczne obciążenia! Nikt wcześniej o tym nie mówił, a na pewno nie miał na to twardych dowodów naukowych w postaci badań laboratoryjnych.

Film o powięzi to materiał, który bardzo mocno zmieni Twoje myślenie o pojawianiu się przeciążeń oraz bólu w ciele.

Występują w nim ludzie, którzy poświecili bardzo dużo czasu na badania, m.in Carla Stecco, Antonio Stecco i Robert Schleip.

Miłego oglądania.

Więcej o metodzie Manipulacji Powięzi znajdziesz tutaj.

Inne filmy o powięzi znajdziesz tutaj.

Powięź – tajemnicza tkanka część 1

Powięź – tajemnicza tkanka część 2