• Witamy serdecznie na naszej stronie.

    Gabinet fizjoterapii jest prowadzony od 2004 roku. 

    Oferujemy Państwu kompleksową, nowoczesną i indywidualną fizjoterapię. W swojej pracy stosujemy wiele metod fizjoterapeutycznych dających szeroki wachlarz możliwości terapeutycznych, lecz głównie zajmujemy się terapią powięziową i manualną, ponieważ  są one jedną z najskuteczniejszych metod leczenia schorzeń i nieprawidłowości w obrębie narządu ruchu. Prowadzimy wyłącznie terapię indywidualną, która składa się z wywiadu, badania manualnego, zabiegów manualnych oraz nauki autoterapii.

    Podczas nauki autoterapii uczymy indywidualnie dobranych ćwiczeń utrwalających efekty zabiegów oraz wykonywania samodzielnej terapii w przypadku wystąpienia dolegliwości. Duży nacisk kładziemy również na profilaktykę.

    Powrót do zdrowia i funkcjonowania naszych Pacjentów jest dla nas najważniejszy, dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój własnych umiejętności, poprzez ciągły udział w różnych kursach specjalistycznych i sympozjach w Polsce i za granicą. Wszystko to po to aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym przypadkom.

    Zapraszamy do naszego gabinetu aby dokładnie zdiagnozować i wyleczyć swój problem funkcjonalny.